EN RU UK Facebook Vkontakte Ok

Contact Us

Forums » Відкритий Чемпіонат Львова з футболпрогнозу. » Відкритий Чемпіонат Львова з футболпрогнозу 2020-2021 рр.

Viewing this topic right now (0):

Вітання шановним гостям нашого турніру, Відкритого Чемпіонату Львова по футболпрогнозу та і львів’янам також, щирі вітання.

Завтра стартує уже 31-й тур сезону 2020-2021 років. Фінішна пряма нашої Забави обіцяє бути дуже емоційною. Просто круть. Посудіть самі, пановля. Розбіжність між першими двома позиціями, та шостою позицією у турнірній таблиці всього на всього 6-ть пунктів. А це значить, що ніхто за чотири тури до фінішу не може спати спокійно. Тому що, такий гандикап, можна відіграти однією лівою. Ще один цікавий момент, це той факт, що серед шестірки ймовірних лауреатів сезону, п’ятеро, представники Львова і лише ГОЛ, представляє гостей Відкритого Чемпіонату. А це накладає надзвичайну відповідальність на львів’ян – Пуфіка, Марту, Вадима, Роккі та Віктора. Особливо в світі того факту, що Кубок Львова, цього сезону, виграв не хто інший, а класний крутелик зі Львова, представник світу букмекерського, сам пан Кардинал. Для гостей, скромно, нагадаємо його віртуальне ім’я у світі футболпрогнозу – Нік777. А ми всі знаємо, що він займає, дуже радикальну позицію до організації нашого улюбленого турніру. Тому, шановні колеги, щоб якось скромно припинити з його боку шантажування, вашого адміна, потрібно щоб хтось з файної пятірочки виграв першість Львова 2020-2021 рр. Нє…звісно, можете і не вигравати. Та тоді вже зразу, шукайте нового адміністратора цього Змагу. Він точно, мене виїсть з кумпанії. До речі, якщо ви пригадаєте як емоційне, вітав свого кума з перемогою в Кубку пан Пуфік, то зрозумієте, що пан Кардинал, вже точно має одного поплічника для гурту випихання адміна, нафіг з пляжу. Зобачити. І так що нас чекає на ці святкові вихідні.

Центральні матчі туру:

  • Bmwpower_0:0_Rocky_Історія зустрічей:+6=3-11
  • Пуфік_0:0_Nick777__ Історія зустрічей: +16=3-9
  • • zarathustra_0:0_jelistoy_ Історія зустрічей: +17=9-17
  • v12_0:0_Орест-70_ Історія зустрічей: +8=2-8
  • • Градус_0:0_ГОЛ_ Історія зустрічей: +9=4-12

Самий центровий поєдинок даного туру, це тусовочка між Вадимом та Сергієм. І це зрозуміло. Тут нічия ніяк не пасує. Ну звісно, я розумію що вони є колєги, та в даній ситуації то, не дуже їм і поможе. Тому що та куревська нічия, їх обох, може запросто випхати з групи претендентів на Чемпіонство. Особливо, то добре видно, як споглянути, хто є суперником пана Пуфіка в цьому турі, та ще й з перевагою свого віртуального майданчика. Тепер, ви зрозумієте, чому пан Пуфік так яскраво та феєрично вітав пана Кардинала з перемогою у Кубку. Зрозуміло де пес заритий. То пан Пуфік так звертав на себе позитивну увагу свого кума, радикала, йошкін кіт. Ви тільки глянете, як бігом, мало не зашпортавшись, пан Кардинал виставив прогнози проти свого кума. Та звісно, і так піде, головне, проваландати тихенько три пункти і щоб той батяр не докумекав що і до чого. Так що, Вадим та Сергій кумекайте, самі що до чого, та чи пасує вам там нічия. Тяжка гра, на жаль, чекає Марту. Їй прогнозувати на виїзді проти Заратустри. Це ще ой оригінал в нашому світі футболпрогнозу. А враховуючи, наш сучасний букмекерський футбол, Марті буде складно боротися зі своїм суперником. Та я, якщо це допоможе, всіма фібрами футболпрогнозної душі буду вболівати за Марту. Ще один, наш, львів’янин Віктор буде очікувати на своїх теренах прогнози пана Ореста. Як бачимо з особистих результатів між ними, гра очікується складною та без компромісною. Тай для Віктора, принциповою. Його в цьому протиборстві влаштовує тільки перемога. Будь який інший результат, на жаль, закриває для нього шлях в трійку призерів. І ось ще один центральний матч туру. Правда без львів’ян. Змагатися будуть гості нашої Забави, чарівна одеситка Наташа та ГОЛ. Значить, так, всі львівські пацани майстри футболпрогнозу записуються в батярський гурт про вболіванню за Наташу. Всі зі мною, йошкін кіт. Не дай, йоханий бабай, хтось виступить проти. Капець, в одній кумпанії з тим фацетом, п’ю тилько кефір, принципово. Жеби знали.

Так.

Всі, чемно, розказують Фортуні, яка вона файна, чарівна, розумна і т.д. і т.п. Наташа та Марта, можуть мовчати.

       Тридцятка вже зовсім скоро чемно виконає вказівку Деда та відкриє все що ми там дружно понаставляли. І нам залишиться тільки чемно. Або не дуже чемно, це як кому вийде. Слідкувати за подіями в футбольних поєдинках з футболпрогноз програми туру. Особливо нервувати повинні Марта, Пуфік, Віктор та ще один львівський батяр. Батяр вже нервує та переживає, щоб, йошкін кіт, часом не переграти Градуску. Я не вживаю слово будуть нервувати про інших, тому що не відаю, всю істину в даному випадку. Та непевно майстри футболпрогнозу Відкритого Чемпіонату Львова з першої шістки мають чекати старту з тривогою.

Центральні поєдинки туру № 30.

• Батяр-Градус

• ГОЛ-v12

• Орест-70-Пуфік

Jelistoy-svatstep

                 В зону особливої уваги цього туру попали ось ці матчі. Дякуючи Градусці, навіть мені вдалось засвітитись в пресі. Однак, все ж, центральний поєдинок туру, це протистояння Марти та Степана. Марті, звісно, потрібно по любе перемагати свого конкурента. Плюс до всього у неї гра з перевагою. Особливо цікавий цей футболпрогнозний поєдинок для мене. Ось цікаво побачити, чи пан Степан буде джентльменом. Я розумію, що пан Пуфік, готовий накрити поляну для пана Степана, в разі його перемоги над Мартою. Йому це ой йой, як необхідно. Тим більше що у нього самого, виїзд до пана Ореста. А той, ще той азартун. Тому далеко не факт, що Роману ця гра буде легенькою прогулянкою. Та є ще один поєдинок в цьому турі, який будуть пасти з особливою пристрастю і Марта, і Роман. І впевнений, якщо наш шанований колега Віктор переможе свого візаві ГОЛа, то вони обоє, як, джмелики, будуть йому гудіти на вушка який він супер-пупер майстер футболпрогнозу і готові будуть виставити «чебуреки» на вибір Віктора. Ну…звісно, ми, також сядемо на «хвоста» нашим кандидатам в лауреати. Ми ж у Львові. І куди вони від нас сховаються. Так, зразу кажу, не хвалюся, прогнози проти Наталі Градуски, я виставив як джентльмен. Ага, і це не значить, що коли дехто буде накривати поляну для Віктора, я туди не припруся. Не дочекаєтесь.

Всім прихильності ФОРТУНИ. 

Привіт майстри футболпрогнозу.

Розпочнемо балак. А то потім буде пізно когось бештати. Сьогодні другий день 28-го туру Відкритого Чемпіонату з футболпрогнозу. Тур прямо признаємо, бісуватий, йошкін кіт. Та шо зробиш. Маємо те що маємо. Я мо і хотів, його трошки покраяти, та не зміг себе заставити. А то потім би попав під детальну критику пана Степана. Він конкретно пасе якість футболпрогнозних програм, в чому не раз проговорився. Але тепер коли глянути на тусовочку пана Роккі та пана Мерхаби, то той що Денис з Одеси. То думаю що щось не так. Оба ті пани вгадали все що можна було за перший день прогнозування. Йоханий бабай. І шото має бути? Панів, які вгадали всьо що могли, цілих шість фацетів. То капець. Я вже готовився писати писульку про звільнення з посади Адміна, на велику втіху пана Кардинала, який спить та бачить, як того Батяра сплавити нафіг зі львіської кумпанії. Та глянув все ж що є пани, які наступили на граблі, прогнозуючи моє творіння. То є пани, ГОЛ, Заратустра та дуже мене підтримав не хто інший як наш Андрійко. Він видно знав, що до чого, тому зразу вирішив мене підтримати та незпрогнозував вірно, жодного матчу. О то, я розумію що маю колєгу, йошкін кіт.

Пропоную пройтись, легенько по першій шістці майстрів футболпрогнозу Відкритого Чемпіонату Львова з футболпрогнозу. Самі добре кумекаєте чому. Тому, що це реальні претенденти на звання Чемпіона цього зварюваного сезону. Значить в зоні особливої уваги – ГОЛ, Пуфік, Марта, Вадим, Градуска, Роккі. Та напруга серед лідерів, скоріш за все, буде вже до завершення сезону. Відрив від першого місця до шостого, всього сім турнірних пунктів. А це значить що вся напруга ще попереду. В цьому плані центральним матчем забави у 28 турі є дефіляда між ГОЛом та Пуфіком. Протистояння двох лідерів. Між ними різниця всього в два пункти. Тому гра дуже важлива для обох. Перемагає Роман, виходить зразу на перше місце, а переможе ГОЛ, то піде у відрив на п’ять пунктів. Після матчів суботи, поки що перемагає Роман – 1 : 2. Забив Роман на перемозі Реалу та нічиї у Франції. Пропустив на перемозі Айнтрахта. Я також, до речі, лоханувся на цій грі. Чомусь був певен, що вовки не програють. Ще один матч, в якому бере участь прогнозист з першої трійки. Це поєдинок: jelistoy – Батяр! Я звісно вболіваю за Марту. Тому що вона, один з реальних претендентів на перемогу. Вона звісно може втерти носа і ГОЛу, і Роману. А той слямазарник, Батяр, в цьому сезоні вдарився в гульки і толку від нього, щось не видно, йоханий бабай. З нетерпінням, чекаємо, недільних поєдинків.

УДАЧІ!

Всем привет! В данном топике будет проводиться обсуждение турнира Відкритий Чемпіонат Львова з футболпрогнозу 2020-2021 рр.. Удачи в турнире!