EN RU UK Facebook Vkontakte Ok

Contact Us

Forums » Відкритий Чемпіонат Львова з футболпрогнозу. » Відкритий Чемпіонат Львова з футболпрогнозу 2017-2018 рр.

Viewing this topic right now (0):

Вітання всім львів’янам та гостям нашого віртуального клубу з футболпрогнозу. Завершився стартовий етап нашого головного турніру. Ми вже можемо спокійно сказати що ми рушили. Хто як, та це вже зовсім друга історія.

1. Rocky

2. Savkoff

3. bmwpower

4. Пуфік

5. BROKER

6. Батяр

Ось так виглядає шістка найкращих учасників нового змагу по футболпрогнозу. Старт упевнено виграв Rocky. Сергій по всіх параметрах був кращим у цих трьох поєдинках. До речі, він і серед лідерів статистичного рейтингу Чемпу Львова по футболпрогнозу. У нього 19 пунктів. На старті він своєю впевненою грою не залишив шансів представникам Одеси, родинному клану Наталі та Денису, не зміг з ним впоратись і ас львівської прогнозфутбольної тусовки сам Степан (svatstep). Не зважаючи на всі свої старання та солідну гру з перевагою, Степан мусів стати ґречним господарем та програти Сергію 5 : 6 по пунктах. Як бачимо двобій був впертим та напруженим. Так що як не крути, Сергій цілком заслужено, виграв старт нашого Чемпіонату 2017-2018 рр.

Другим на старті ми побачили Savkoff*a. Взагалі, чесно кажучи, було би якось дивно, не побачити серед лауреатів будь якого турніру панів Savkoff*a та БРОКЕРа. Ось в даному випадку Savkoff добросовісно затесався на старті другим. По суті нічим не поступаючись Сергію. Спочатку по своїй доброті душевній або по недисциплінованості Лоуренс запросто подарував три пункти даному супернику на старті. За що відповідно буде давати пояснення на найближчому спільному перегляді в Клубі. Будемо надіятись, що прибуде на тусовку без своєї коханої, щоб ми змогли переговорити, на чистоту. Ні в чому собі не відмовляючи. laughing А ось далі Savkoff не був би самим собою, якби не показав свій рівень. Далі у нього було дві футболпрогнозні гри на виїзді і це проти – Миколи Миколайовича (Sana21) та Пуфіка. Але вони не дали собі з ним ради. І успішно програли свою поєдинки.

Третім на старті спокійно розмістився Вадим (bmwpower). Спочатку він переграв v12, потім mykhas вирішив не псувати настрій Вадиму і просто прогуляв гру. Або може де Вадим знайшов інші засоби впливу на свого суперника, і той вирішив вибрати з двох зол менше. Не відаємо. А ось своєму третьому супернику на старті Вадим, нічого не зміг зробити, хоча дуже-дуже старався. Чим суперником виявився БРОКЕР. Гра між ними в третьому турі була дуже цікавою і по спортивному агресивною.

Пуфік, ось хто вписав свій нік четвертим на старті сезону. Показав він просто грандіозну гру в першому турі. До нього в гості завітав БРОКЕР. Обоє зіграли в своєму стилі. Однак все виявилось не так просто. Все йшло до поразки Пуфіка, але Аусбург, ніяк не хотів змиритись з таким поворотом подій. Та й на 89 хвилині футбольної гри зрівняв рахунок в своєму поєдинку Менхенгладбахською Боруссією, що автоматично принесло історичну перемогу Роману. Це була тільки друга перемога Романа над БРОКЕРом в семи поєдинках на цьому сайті. Далі Роман легенько домовився з Луренсом на рахунок неявки проти нього, мовляв що тобі Лоуре втрачати, і так отримаєш на горіхи за неявку, ну подумаєш, мабуть, вмовляв свого суперника, будеш мати три тумаки, а так буде шість. Не велика різниця. А Лоур видно отримав інформацію, про те що Пуфік дуже агресивно погрожував, декому з колег, мовляв що і другу руку зламає. Вирішив не ризикувати і тихенько гру з Пуфіком прогуляв. Ну-ну! Пуфік вже почував би себе на вершині старту нового турніру, як би в гості до нього не завітав сусіда та земляк БРОКЕРа – Savkoff. Мені деколи здається що, тут не все так просто. БРОКЕР з Дрогобича, Savkoff з Борислава. Це фактично одне місто. Скажу чесно навіть більше, Дорогобич, Борислав, Трускавець, Стебник, в моєму розумінні це - по суті одне місто. Обоє грають в одному стилі. НЕ здивуюсь, якщо в кінцевому випадку виявиться що це одна і таж людина. Відповідно Savkoff не подарував Пуфіку, перемоги над БРОКЕРом, і опустив Романа з небес на землю.

П’ятим відповідно старт записав за собою БРОКЕР. Поразка від Пуфіка, довела БРОКЕРа, до нервування і той в наступних поєдинках переграв діючого Чемпіона Ліги – valdez*а та bmwpower*а. І спокійно розмістився за спинами лідерів. А це чудова позиція для майбутніх перспектив в турнірі.

Шостим приїхав я. Та виглядає це дуже скромно, і в даному випадку похвалитись нічим.

Всіх зі стартом. І нехай переможе, той хто найбільш вартуватиме перемоги. Прихильності Фортуни нам усім.

У Чемпіонаті Львова 2017 - 2018 рр, знову 100 відсоткова явка на гру. Вітаю! 

Турнір знову повертається на солідний рівень! cool

Ух ти!!! Лоуренс появився на футболпрогнозному полі. Навіть прогноз зробив на третій тур. laughing Це ж треба. Я вже зуби нагострив на третю неявку, та збирався визивати його на килим.  Це добре. Ще один львівянин вийшов на герць. cool

Зустріч в Крабі відбулась. 

Всім дякую.

http://ligamilanistov.ucoz.ru/photo/1

В звязку з перемогою Збірної  України, є пропозиція відвідати спільний перегляд і наступної гри в Ісландії. 

Це 05.09.2017 року. 

2 столика під стіною забронював.

Ми поспілкувались з Тарасом по мобілі. Він дійсно планував відвідати збіговисько колег по футболпрогнозу. 

Однак, вже після того, як він відписався, ситуація помінялась і тепер він не може сказати точно, встигне чи ні. 

Однак надіється, що якщо попаде до кумпанії, то місце йому знайдеться. smile

Марта обіцяла бути
Андрійко 95% що буде
Лоуренс ще не знає
Микола пас

Я бачив що Тарас muh писав що він за, але я зара не бачу цього поста.

Збіговисько відбудеться по плану. 

Збираємось на 21,00 в мордівні під симпатичною назвою КРАБ. laughing

Підтвердили свій намір покібіцувати за Збірну України в її поєдинку зі Збірною Туреччини: 

bmwpower

svatstep

Пуфік

Батяр

Rocky

давайте на суботу зберемось. я забронюю краб на 21.

Олег набери мене, бо стерся твій ном тел.

До речі, 2 вересня 2017 то є субота.

В той то день власне і буде займатися копанкою зі збірною Туреччини збірна України. Як ми всі чудово розуміємо дуже важливий та принциповий футбольний поєдинок.

1.Хорватия 6 4 1 1 11:2 13

2.Исландия 6 4 1 1 9:6 13

3.Турция 6 3 2 1 11:6 11

4.Украина 6 3 2 1 9:5 11

5.Финляндия 6 0 1 5 4:10 1

6.Косово 6 0 1 5 3:18 1

То напевно є резон десь полігутко зібратися в певній мордівні (наприклад в Крабі) та при перегляді перипетій на футбольній галявині по пашталакати та повіцувати на копанкову тематику. Як пановля на це зпоглядають? Давно м, вже багатьох не бачив. Ну а такі пановля, з погляду на те, що в другому турі спотикаються межи собою, то мають бути обов’язково.

• Nick777-svatstep

• Jelistoy-mukh

• Lourens-Пуфік

Буде цікаво зпоглядати, як вони будуть кібіцувати за копанку, і чи будуть пащекувати один до одного коли вийде не по їхньому. Це особливо стосується першої та третьої пари суперників. Тарасу на жаль не повезло. При будь яких розкладах він буде змушений тихенько в уста муркотати, яка в него кунштувата суперниця. І гречно дякувати їй за футболпрогнозну гру.

Ну то як?

Влаштовуємо льосування? smile

sealedДобрий день, шановні пановля.

Не втримався я, одним словом м’яко кажучи, та зробився вигинястий та змикитив галабурду, щоб було цікавіше гарататися в футболпрогноза. Перепардонююся. Оскільки провідник турніру десь запропастився. Я тим то скористався. І Вам ниц ся не залишає як прогнозувати, то що я там навставляв. Думаю після вакацій Ви ще не дуже злосливі, і поки докумекаєте що до чого, то вже буде пізно пред’являти до мене претензії, і за все буде віддуватися пан Кардинал. Хай йому грець. Він у нас порядний дука, і все йому минеться забездурно.

cool

Час дедлайну_2017-08-31 21:45

Події туру № 2

2017-08-31 21:45 Болгарія - Швеція

2017-08-31 21:45 Франція - Нідерланди

2017-09-01 21:45 Данія - Польща

2017-09-01 21:45 Словакія - Словенія

2017-09-02 21:45 Іспанія - Італія

2017-09-02 21:45 Уельс - Австрія

2017-09-02 21:45 Україна - Туреччина

2017-09-02 19:00 Фінляндія - Ісландія

Чемпіонат Львова 2014-2015 рр. – Чемпіон – BROKER (Дрогобич)

Чемпіонат Львова 2015-2016 рр. – Чемпіон – Градус (Одеса)

Чемпіонат Львова 2016-2017 рр. – Чемпіон – valdez (Київ)

Чемпіонат Львова 2017-2018 рр. – Чи буде львів’янин Чемпіоном?

Слабенькі якісь ми пановля львівяни в футболпрогнозі. Можливо мало футболпрогнозної каші їмо. 

Доброго здоров’ячка, шановні львів’яни та гості нашого батярського комерса по футбольному прогнозуванню. Починаємо сезон 2017-2018 років.

Починаємо в минулорічному складі. Хоча, звісно, маємо претензії до двох наших колег по забаві. За неявки. Скажемо чесно. Дуже вже вперто прогулювали тури двоє наших кумпелів. Це вельмишановні Лоур і Андрій Олімпійський. Це звісно дуже, м’яко кажучи, не коректне по відношенню до своїх кумпелів, пановля. І їх двох вартувало би наказати, досить файно. Але, є одне але. На нашого Андрія рука не підніметься, а тлумити одного Лоура якось не пасує. Тим більше, що оба камрати, є серед тих постійних учасників наших здибанок для перегляду матчів з копанки. Тому якщо ми їх відтлумимо порядно, то ще де загніваються і почнуть пропускати збіговиська. Тому. Зробимо їм крайнє попередження. Поки що гніваємось ми. Звісно. Тому на їх місьці, ну ніяк, в новому сезоні не варто пропускати ні, тури, ні збіговиська на перегляд. То є солідне попередження. А то для початку будемо бити по кишені. Надіємось, що більш контактних методів вони не допустять.

Маємо в складі учасників 2-х киян, троє одеситів, чи то факт трошки більше, двоє одеситів і одну чарівну кобіту, одеситку. Решта всі є представниками львівського пляцу. Однак, минулорічний комерс виграв наш гість киянин – valdez. Кращі з львів’ян в тому сезоні, Марта, Роккі та Тарас, сильно сі старали не дати столичному майстру виграти свого чемпа, єднак нічого з того не вийшло. Він не дався. З чим я звісно ще раз його вітаю. В кінцевому випадку львів’яни були такі знервовані та розчаровані, що навіть не зібралися на завершальну вечірку, для закриття сезону. А шкода, звісно. Думаємо шановному Кардиналу це мінус. Нагадаю для всіх, що за проведення нашої файної забави з минулого сезону є профі футбольних закулісних тематик – Nick777.

І так до старту. Всім удачі.

Games начало: 26 авг., 16:30

Батяр 0:0 Sana21

Вуйко 0:0 Andriyko

Градус 0:0 Rocky

bmwpower 0:0 v12

Merhaba 0:0 Nick777

valdez 0:0 mykhas

svatstep 0:0 jelistoy

Пуфік 0:0 BROKER

mukh 0:0 Petrovish-35.

Savkoff 0:0 Lourens

В першому турі буде дуже цікаво на особистому лоні забави. Дуже сильно підфартило мені, звісно. В першому ж поєдинку буду старатись перехитрити аса-ветерана футболпрогнозної забави Миколу Миколайовича з Одеси. Буде звісно дуже важко, зате як цікаво. Дуже цікавим є продовження одесько-львівських розбірок. Наталя буде тренувати жіночу інтуїцію на Роккі. Ох я йому не завидую, тим більше в першому турі, де сам чорт ногу зломить. А Денис постарається показати самому Кардиналу де раки зимують. І надіюсь так дасть йому прочуханки, що той проведе новий сезон як книжка пише, йоханий бабай. Ну і само-собою, дуже симпатичною виглядає пара суперників - svatstep 0:0 jelistoy. Побачимо, чи в пана Степана ще залишились джентльменські навички по відношенню, до чарівних майстринь нашого цеху.

Відкритий Чемпіонат Львова з футболпрогн...

Рома 26 авг. 21:45 Интер Милан

Ливерпуль 27 авг. 18:00 Арсенал

Эйбар 27 авг. 19:15 Атлетик Бильбао

Дижон 26 авг. 21:00 Монпелье

Анже 27 авг. 18:00 Лилль

Ньюкасл Юнайтед 26 авг. 17:00 Вест Хэм Юнайтед

Аугсбург 26 авг. 16:30 Боруссия Мёнхенгладбах

ПФК Александрия 27 авг. 19:30 Ворскла

Games начало: 26 авг., 16:30

Батяр 0:0 Sana21

Вуйко 0:0 Andriyko

Градус 0:0 Rocky

bmwpower 0:0 v12

Merhaba 0:0 Nick777

valdez 0:0 mykhas

svatstep 0:0 jelistoy

Пуфік 0:0 BROKER

mukh 0:0 Petrovish-35.

Savkoff 0:0 Lourens

Всем привет! В данном топике будет проводиться обсуждение турнира Відкритий Чемпіонат Львова з футболпрогнозу 2016-2017 рр. . Удачи в турнире!