EN RU UK Facebook Vkontakte Ok

Contact Us

Forums » Відкритий Чемпіонат Львова з футболпрогнозу. » Шашлична галабурда у Львові 2021.

Viewing this topic right now (0):

Привіт шашличники.

Завершився 20-й тур нашого турніру.

Відповідно пропоную переглянути зміни в наших віртуозних конкурсах.

Завершальний вигляд турнірної таблиці сезону. 

  1. Марта - 181 пункт.
  2. Батяр - 165 пунктів.
  3. Вадим - 160 пунктів.(ТР 22)
  4. Степан - 160 пунктів.(ТР 18)
  5. Тарас - 157 пунктів.
  6. Пуфік - 155 пунктів.
  7. Віктор - 154 пункти.
  8. Серьга - 152 пункти.
  9. Фармацевт - 140 пунктів.
  10. Орест - 116 пунктів.

Далі "Біла ворона"

  1. Фармацевт - 12 пунктів.
  2. Марта - 8 пунктів.
  3. Орест - 7 пунктів.
  4. Батяр - 6 пунктів.
  5. Степан - 6 пунктів.
  6. Вадим - 5 пунктів.
  7. Пуфік - 4 пункти.
  8. Вадим - 5 пунктів.
  9. Серьга - 2 пункти.

"Найбільше перемог в турах по сезону"

  1. Тарас - 5 пунктів.
  2. Марта - 4 пункти.
  3. Вадим - 4 пункти.
  4. v12 - 3 пункти.
  5. Орест - 2 пункти.
  6. Серьга - 2 пункти.
  7. Степан - 2 пункт.
  8. Батяр - 2 пункти.
  9. Пуфік - 2 пункти.
  10. Фармацевт - 1 пункт.

"Найбільше пунктів в конкретному турі."

1. Тарас - 18 пунктів.

In reply to Батяр

Привіт шашличники.

Завершився 14-й тур нашого турніру.

Відповідно пропоную переглянути зміни в наших віртуозних конкурсах.

Трійка лідерів.

  1. Марта - 128 пунктів.
  2. Батяр - 115 пунктів.
  3. Вадим - 109 пунктів.

Далі "Біла ворона"

  1. Фармацевт - 12 пунктів.
  2. Марта - 8 пунктів.
  3. Батяр - 6 пунктів.
  4. Пуфік - 4 пункти.
  5. Тарас - 3 пункти.
  6. Степан - 3 пункти.
  7. Вадим - 2 пункти.

"Найбільше перемог в турах по сезону"

  1. Марта - 4 пункти.
  2. Тарас - 4 пункти.
  3. Вадим - 3 пункти.
  4. v12 - 2 пункти.
  5. Орест - 2 пункти.
  6. Серьга - 2 пункти.
  7. Степан - 2 пункт.
  8. Фармацевт - 1 пункт.
  9. Пуфік - 1 пункт.

"Найбільше пунктів в конкретному турі."

1. Тарас - 18 пунктів.

Мої вітання шановні колеги по футболпрогнозній Забаві.

Ця Забава, це звісно, наш Шашличний турнір, як ми його всі дружно називаємо. Його історію від і до, знає, звісно Пуфік. Можливо ще дехто з учасників цього унікального футбол прогнозного турніру. Я був запрошений прийняти участь в ньому самим паном Романом. За які такі заслуги я і сам не відаю. Хоча можна догадуватись. Що враховуючи, суть цього турніру, пан Пуфік порахував, що в футболпрогнозі я повний нуль, тому на мені можна класно заробити. Мовляв той, фацет Батяр, завжди буде програвати і ми нормальні пацани, будемо хрумати шашлички за його рахунок. Всяке може бути. Коли я приперся до цієї кумпанії, то ще прогнозували чемпіонат України по футболу. Потім все стало сумно. І пан головний Адміністратор організував голосування серед колег, щоб вибрати інший чемпіонат європейських країн по футболу для прогнозування. Батяр, дуже бажав прогнозувати в нашій Забаві Серію А. Чемпіонат Італії. Та пан Пуфік, влаштував, всіма правдивими та не дуже правдивими методами, де підкупом, де всілякими обіцянками та погрозами, і так далі, і тому подібно, що більшість проголосували за англійську прем’єр лігу. Що ж, маємо те що маємо. Нагадаю що, головним адміністратором даного турніру є Роман. У нашому віртуальному світі ми знаємо його як Пуфік. Технічними питаннями скромно, займається Батяр. Наразі турнір відбувається на сайті - http://sportgiant.net/. Як буде дальше життя покаже.

Турнір наш, по суті, унікальний. Кажу так, тому що знаю трішки наш віртуальний футбол прогноз світ. Брати участь в футбол прогнозних турнірах почав ще ой йой, як давненько. Це ще були радянські газети, і свої прогнози я відправляв поштою. Та у нас не все так просто. Наша Забава, вимагає від усіх учасників, турніру, певних конкретних зобов’язань. У певний визначений час всі ми маємо прийти у певне визначене місце і зустрітися всією дружньою компанією. Бажано, не приносити з собою, негатив. Тільки хорошу ауру. Був один фацет, який почав на всю компанію наїжджати та качати свої права. Та все для нього завершилось виключенням з гурту. Незважаючи, на певний блат у самого Головного Адміністратора. Ось так деколи буває. Не завжди коту масляниця.

На сьогодні в нашій кумпанії 10-ть майстрів футбол прогнозу. Ми всі чудово вже знаємо одне одного. Дуже цікавим є той факт, що не зважаючи що нас аж десять, у всіх нас позитивні аури, які відповідають суті нашого дружнього колективу, не зважаючи на вік, до речі.

До цього сезону, основним підсумком турніру були підсумки по Статистиці. Хто перемагав по цьому аспекту, той був кум королю, та сват міністру. І міг спокійно приходити на призначене місце, тримаючи дулю в кишені. Правда, ще був приз «Біла ворона». Це для майстрів прогнозу, у яких не стандартний підхід до футбольного прогнозування. З цього сезону стало все ще складніше та цікавіше. Дякуючи, новачку нашої чудової кумпанії, пану Оресту, ще добавились два оригінальних призи по нашій Забаві. Тепер ще є дві номінації, "Найбільше перемог в турах по сезону" та "Найбільше пунктів в конкретному турі". Значить стало цікавіше. Правда, поки що, нас пацанів, як котят чихвостить Марта. З чотирьох, офіційних призових категорій, вона рулює у трьох. І тільки Тарас підняв бунт проти нашої колеги. Та після сьомого туру, нагло відібрав у Марти першість у номінації "Найбільше пунктів в конкретному турі". В цьому турі він взяв чотири точних результати, набравши 18-ть пунктів. І очолив цю номінацію. Правда, за цей тур, я злий на нього як сто китайців, йошкін кіт. Він  хитро відібрав у мене лідерство по цій номінації. В цьому турі, я добився неймовірного рекорду у своєму виконанні, взявши п’ять точних результати. Однак, це мені не помогло. Що ж пане Тарасе, ну-ну, мав пес буду. Я вам цього не забуду. Ось зовсім друга справа Вадим. Зразу видно, що нормальний сусід по району. Коли зрозумів, що може однією лівою послати мене нафіг з другої позиції в турнірі, нашому рідному та любимому, то тихенько прогуляв тур. Мені, щелепа впала коли побачив, проти його ніку червону позначку. Я подумав що це сайт заглючив. Вадиме, не переживай, з мене кефір, на найближчому перегляді. Що ж, шановні колеги, чекаємо продовження Забави.

УДАЧІ всім на шляху життя.

Привіт шашличники. 

Завершився 11-й тур нашого турніру. Відповідно пропоную переглянути зміни в наших віртуозних конкурсах. 

Трійка лідерів.

1. Марта - 100 пунктів.

2. Батяр - 92 пункти.

3. Вадим - 87 пунктів.

Далі  "Біла ворона"

1. Марта - 8 пунктів. 

2. Фармацевт - 6 пунктів.

3. Батяр - 3 пункти.

4. Тарас - 3 пункти.

5. Вадим - 2 пункти. 

6. Пуфік - 2 пункти.

7. Степан - 2 пункти.

"Найбільше перемог в турах по сезону" 

1. Вадим - 3 пункти.

2. Марта - 3 пункти. 

3. Тарас - 3 пункти. 

4.  v12 - 2 пункти.

5. Орест - 2 пункти.

6. Серьга - 2 пункти.

7. Степан - 1 пункт.

8. Фармацевт - 1 пункт.

"Найбільше пунктів в конкретному турі."

1. Тарас - 18 пунктів.

Привіт шашличники. Привіт шановні колеги та друзі. 

Як ви вже знаєте, наш турнір стає все авторитетнішим та вимогливішим по своїй суті. Ті хто був на крайньому банкеті вже знають про нові моменти у нашій забаві. 

До цього сезону у нас було два спортивні прибамбаси:

1. Переможець турніру по даних Статистики. Це коли кожний фінансував батярську здибанку в залежності від того, яке місце посів у турнірі згідно Статистичних даних. (Найбільша кількість пунктів по всіх турах за сезон). 

2. Другий цікавий момент полягав в тому що в нашій кумпанії ще існував конкур "Біла ворона". Це коли, переможця визначали серед учасників турніру, який набирав найбільше пунктів в прогнозування футбольних матчів в яких ставив прогнози на гру проти всіх в кожному конкретному турі. 

Тепер нас чекав сюрпрайз. На останній тусовочці пан Орест проявив ініціативу та спонсорську вдачу. Він запропонував ще оголосити два конкурси.    

3. Будемо визначати Переможця серед нас по номінації "Найбільше перемог в турах по сезону". Якщо є в сезоні 20 турів, то переможцем буде той хто виграє найбільше турів в Шашличному турнірі. 

4. Також є ще одна номінація. Досить крута та не проста. Буде визначено та відзначено серед учасників турніру того, хто набере найбільше пунктів в конкретному турі. 

Для прикладу зараз випишу інформацію після двох повноцінних турів в новому Шашличному турнірі:

І так-

На сьогодні в загальному конкурсі лідером є Марта. Вона набрала після двох турів - 22 пункти

В конкурсі "Біла ворона" також лідером є Марта - 3 пункти.

В номінації "Найбільше перемог в турах по сезону" знову лідером є Марта. Вона перемогла і в першому турі, і в другому турі, знову пошивши всіх нас в "дурні"- 2 пункти.

В четвертій номінації до шашличного знову на вершині Марта. В першому турі вона набрала 12 пунктів. І цей результат на сьогодні є кращим серед нас. 

Одним словом пацани ми слабаки. Марта шугає нас в футболпрогнозі як салабонів. Ганьба. То капець. Хлопаки беремося за справу. Йоханий бабай!

До речі, ще один момент. Орест уже замовив Кубки на ці номінації, спонсором яких він є. Як тільки вони прибудуть у Львів, вони будуть сфоткані та ці фото будуть розміщені в цій темі. 

Всем привет! В данном топике будет проводиться обсуждение турнира Шашлична галабурда у Львові 2021.. Удачи в турнире!